Baskılı Poşet Yaptırmak İstiyorum

Plastik poşetler, düşük yoğunluklu polietilen hammaddeden yapılmaktadır. Bu açıdan, granül hammaddenin önce özel bir makinede, ardından 60 cm eninde torba baskı makinesinde işlenmesiyle rulo filme dönüştürülür. Baskılı poşette ise baskı sonrası kesilen poşet istenilen ebat ve şekilde hazırlanır. Baskılı poşetler, tek veya çift renk seçenekleriyle üretilmektedir. Logolar, telefon numaraları, adresler ve sosyal medya hesapları gibi bilgiler bu ürünlere yerleştirilir. Bu sayede yeni işletme, baskılı poşet sahibi tarafından tanıtılacak ve yeni müşteriler, o poşete basılan bilgilerle işletmeyle iletişime geçebilecektir.

Baskılı poşetlerin birçok stili vardır. Bu açıdan el geçme poşet, atlet poşet ve kulplu poşet olmak üzere üç kısma ayrılmaktadır. Yaygın olarak kullanılan poşet türleri atlet poşetleridir. Bunlar genellikle süpermarketler, fırınlar ve tekstil firmalarında kullanılmaktadır. El geçme poşetler ise genellikle alışveriş çantası olarak kullanılır.

Baskılı Poşet Çeşitleri Nelerdir?

Basılı poşetlerin boyutu genel standartlara göre oluşturulur. Örneğin orta boy mağaza poşetleri 30 x 40 ve 40 x 50 ebatlarında olmakla birlikte isteğe göre istenilen ebatta üretilebilmektedir. Poşetin iç hacmini artırmak ve daha fazla ürünü barındırmak için ise körüklerin sağlanması gerekir. Bunun yanı sıra baskılı poşetler toptan şeklinde de satılabilmektedir. Bu sayede yeni açılan bir firma için oldukça avantajlı fırsatlar yakalamak mümkündür. Bunun için ise ilk olarak hangi baskının yapılacağına karar verilmeli ve ardından istenilen adede göre baskılı poşet yaptırılmalıdır.

Baskılı poşet çeşitleri sektör kullanımına göre farklılık gösterir. Atlet poşet, eli geçmeli poşet, saplı poşet, takviyeli poşet, kilitli, fermuarlı, bantlı yapışkanlı gibi bir çok modeli bulunmaktadır. Poşet üretim yerlerinde genelde her tip poşeti yaptırmak mümkündür. Sipariş öncesi tüm teknik detayları firmalardan alabilirsiniz. 

Baskılı Poşet Toptan İmalat

İstanbul poşet imalatı bakımından en önde gelen şehrimizdir. Bir çok poşet üreticisi bulunmaktadır. Türkiye genelinden bir çok şehirden talepler bu üreticilere ulaşır ve siparişler adrese teslim olarak gönderilir. Poşet yaptırmak için şehrimizde imalatçı bulmak zorunda değilsiniz. Mail üzerinden poşet fiyatları hakkında bilgi alabilir, klişe çalışmanızı onaylayabilir ve imalata başlalatabilirsiniz. Taha ambalaj, Sdf ambalaj gibi sektörde bilinen eski imalatçılar bulabileceğiniz gibi yeni bir çok imalatçıda bulabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir