Galatasaray’da Dursun Özbek’ten Kerem Aktürkoğlu Hamlesi!

Galatasaray’da Dursun Özbek’ten Kerem Aktürkoğlu Hamlesi!

Galatasaray takımında geçen sezon içerisinde göstermekte olduğu performans ile kendi takımına oldukça büyük bir katkı ve destek veren, aynı zamanda da birçok kulübün radarına giriş yapmış olan Kerem Aktürkoğlu ile görüşmelerde bulunan Başkan Dursun Özbek, oyuncuyu sevindiren bir harekette bulundu.

Galatasaray takımında Kerem Aktürkoğlu isminin sözleşmesi ile ilgili olacak olan flaş bir gelişme yaşandı. Başkan Dursun Özbek’in yapacak olduğu hamlesi ile Kerem Aktürkoğlu ismini oldukça sevindirdi.

Galatasaray takımı içerisinde geçtiğimiz sezon içerisinde göstermiş olduğu tüm performans ile dikkatleri üzerine çekmekte olan Kerem Aktürkoğlu’nun eski başkan olarak yerinde bulunan Burak Elmas tarafından sözleşmesinde iyileştirmeye gidilmiş ve hemen sonrasında da 5 yıllık yenibir kontrat yapılmıştı.

DURSUN ÖZBEK’TEN İYİLEŞTİRME

Göreve geldikten hemen sonrasında kollarını sıvamış olan yeni başkan Dursun Özbek, ilk olarak Kerem Aktürkoğlu ile görüşme sağlanmıştı.

Canlı bahis siteleri içerisinde de yer alan tüm bu haberlere göre, normalde bu sezon senelik 10 milyon TL alacak olan Kerem ismine iyileştirmeler yapıldı.

YÜZDE YÜZ ZAM

Galatasaray takımının Başkanı olarak görevini sürdüren ve yerni almakta olan Dursun Özbek’in Kerem Aktürkoğlu’na yıl içerisi için zam sözü verdiği, yıldız futbolcunun yıllık ücretinin 20-21 milyon TL seviyesine çıkarılacağı öğrenildi. Maaşına yüzde yüz zam alan Kerem’in idmanlarda daha hırslı olduğu ve mutlu olduğu öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir