Genç kızın elbisesinden fare leşi çıktı!

Genç kızın elbisesinden fare leşi çıktı!

24 yaşındaki Cailey Fiesel, dünyaca ünlü bir hazır giyim markasından alışveriş yaptı ve birkaç gün sonra işe giderken yeni elbisesini giydi. Fakat elbisenin içinden fare leşi çıkınca, Cailey markaya dava açtı!

Bu olay Fiesel’e yalnızca duygusal şok yaşatmadı aynı zamanda,genç kadının vücudunda elbisedeki fareden kaynaklandığı iddia edilen bir takım kızarıklıklar meydana geldi. Cailey Fiesel, olay sonrası Zara’ya dava açtı.

Zara tarafından yapılan açıklamada olayın yetkililer tarafından incelendiği söylendi.

39571_5.jpg

New York’ta yaşayan Cailey Fiesel, elbiseyi aldıktan sonra dolabına astı ve birkaç hafta sonra işe giderken ilk defa giydi. İşe geldiğinde üzerinde tuhaf bir koku hissetti. bu pis koku tüm çabalarına rağmen gitmiyordu.

39571_1.jpg

Günün ilerleyen saatlerinde elbisesinden bir ip sarktığını hissetti ve koparmak için aşağı eğildi. İşte Cailey Fiesel, kendisini şok edecek şeyle o anda karşılaştı!

39571_2.jpg

Bir görgü tanığı şu şekilde anlatıyor: ‘Üzerindeki şoku atlatmak için dikişlerin üzerinde elini birkaç kez gezdirdi. Şişkinliği hissetti ve bir anda onu rahatsız eden şeyin sarkan bir iplik olmadığını, bacağına sürtünen şeyin elbiseye dikili duran bir fare pençesi olduğunu fark etti. Ölü bir farenin pençesi!’

Hemen elbiseyi üzerinden çıkarmak için koşan Fiesel, elbiseyi çıkardığında kemirgeni dikişin içerisinde gördüğünü iddia ediyor.

39571_3.jpg

New York Post gazetesine verdiği demeçte gördüğü kemirgenin 6 buçuk santim civarında bir büyüklüğü sahip olduğunu belirten genç kadın, gördüklerine inanamadığını belirtti.

Cailey Fiesel: ‘Tamamen şoka girmiştim. Elbisedeki fareyi gözlerimle görüyordum ama aklım almıyordu.’ sözleri ile o anda yaşadıklarını ifade ediyor.

39571_4.jpg

Kaynak: anahaberi.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir