Instagramda Keşfete Düşmek

Instagram’da Keşfete Düşmek

Instagram uygulamasında keşfete düşmek, tüm Instagram kullanıcıları tarafından önemsenir. Ancak bunun için belli bir takipçi sayısına ve beğeni sayısına ihtiyaç vardır. Özellikle yeni açılan Instagram hesapları için, keşfete düşmek biraz daha zorlayıcıdır.

Bayigram.com üzerinden İnstagram takipçi satın al işlemi gerçekleştiren Instagram takipçileri; yeni açılan Instagram hesabı olsa da keşfete çıkma olasılığını artırır.

Keşfete Düşmek İçin Ne Yapılır?

Instagram’da keşfete düşmek için gerekli takipçi sayısı ve beğeni sayısı oldukça önemlidir. Bu sayıları elde etmek için, yapılacak paylaşımların bir düzen içinde yapılması gerekir.

  • Paylaşılan video ve görsellerin, uyumlu filtrelerle paylaşılması gerekir.
  • Paylaşımlarda görsellerin nerede çekildiği, etkinliklerin nerede yapıldığı, hangi lokasyonda olduğu gibi bilgiler için konum bildirimi yapılır.
  • Keşfete çıkmak için kullanılacak hashtagler etkili olmalıdır.
  • Gönderi paylaşımları, doğru zamanlarda yapılmalıdır.

Tüm bunların yanında ilgi çekici paylaşımlar yapmak da Instagram’da keşfete çıkmak için yapılması gereken aşamalar içinde yer alır.

Instagram’da Keşfete Düşüldüğü Nasıl Anlaşılır?

Instagram’da keşfete düşüldüğünü anlamanın en kolay yollarından biri, Instagram işletme hesabı kullanmaktır. Instagram işletme hesabı kullanıcıları, birçok istatistiksel analizi hesaplarında görebilir.

Yaptığınız paylaşımların istatistiklerde görünüyor olması, keşfete düştüğünüzü gösterir. Eğer Instagram işletme hesabınız yoksa; keşfete düşüldüğünü anlamak için, gönderilerin ne kadar etkileşime girdiği ve diğer gönderilerle kıyaslanmasıyla anlaşılabilir.

Paylaşımlarınızın daha fazla yorum, beğeni ya da takipçi sayısına ulaşması, Instagram’da keşfet bölümüne çıktığınızı gösterir.

Instagram yeni Güncelleme Keşfet Nerede?

Her uygulamada olduğu gibi Instagram uygulaması da belli dönemlerde güncellemeler geçirir. Bu yüzden Instagram kullanıcıları, uygulamayı güncelleyerek, yenilikleri görebilir.

Yapılan son güncellemeler doğrultusunda, Instagram’da keşfet bölümünün yeri de değişti. Instagram’da keşfet butonu, yeni güncellemeyle beraber ekranın üst tarafına aktarıldı.

DM mesajları (direkt mesajlar) yanında bulunan büyüteç ikonuna basıldığında, keşfet bölümünü açan Instagram kullanıcıları, Instagram Reels ile, içerik üretici olmak isteyenlerin de kendini ifade etmeleri için, yeni bir alan oluşturuyor.

Instagram reels videoları, hikâye ya da gönderi olarak paylaşılabilir. Hesabını herkese açık tutan Instagram kullanıcıları, videoları keşfet sekmesinden reels bölümüne geçerek, herkes tarafından görülebilir.

Tüm bu işlemleri yapmak, daha fazla takipçi ve beğeni sayısı kazanmak için https://bayigram.com/ linki üzerinden, güvenilir şekilde satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir