Modüler Soğuk Oda

Modüler Soğuk Oda

Buzdolabı sığmıyor derdiniz bitecek bu dolaba artık her şeyinizi rahatlıkla yapabileceksiniz sığmıyor derdiniz bitecek

Teknolojinin yoğun olarak kullanıldığı günümüzde  aylık giderlerimiz de o aynı şekilde artmakta. Keskinso Soğutma Sistemleri olarak herkesin kullanacağı ucuz ve kaliteli bir sistem geliştirmeye karar verdik
 
Arge çalışmalarımızla geliştirmiş olduğumuz Modüler Tip Soğuk Oda Sistemi. İstedikki hem kolay kurulabilsin hem de herkes alabilsin.
 
Monoblok Sistem Soğutma Grubu ile birlikte 1 saat içerisinde  Modüler Soğuk Odanın çalışır durumda oluyor. İstenilen Ebat ve ölçülerde şık tasarımı ile her evin ve her iş yerinin kullanabileceğin bir sistemdir.
 
Normal ev buzdolaplarının yaktığı kadar enerji harcıyor ama onun 6 katı hacime sahip. Bu soğuk oda tasarımı ile inanıyoruz ki kalabalık aileler işletmeler ucuz ve ekonomik olan  modüler sistem soğuk odayı tercih edeceklerdir.
 
Mühendislerimiz ve kurulum ekiplerimiz yıllardır soğuk hava deposu endüstrisinin ön saflarında yer almaktadır. Bu nedenle kendini kanıtlanmış bir modüler soğuk oda üreticisini arıyorsanız Keskinso soğutmadan başka bir yere bakmayın. Benzersiz gereksinimlerinizi dikkate alarak size en uygun çözümü oluşturuyoruz.
 
Hijyenik iç hacım şık görünümü  ergonomik tasarım İle soğutma dünyasında yerini alacaktır.

Kaynak: Modüler Soğuk Oda

Kaynak: fakatblog.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir