Rosier Kararını Verdi

Rosier Kararını Verdi!

Beşiktaş’ın başarılı sağ bek oyuncusu Rosier nihayet kararını verdi. Beşiktaş’ta kalmaya karar veren yıldız ismin gelecek sezonda tekrardan Beşiktaş forması giyeceği kesinleşti. Yıldız oyuncuyla prensipte her türlü konuda anlaşan Beşiktaş’ta gündem tamamen transfere yoğunlaşmış durumda. Transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş kulübünde sağ beke yedek olarak takviye yapılması bekleniyor. Yabancı bir takviyenin yapılması bekleniyor. Bu kapsamda gündemde olan en önemli sağ bek adayı Frimpong olarak ön plana çıkıyor.

Yıldız oyuncuyla Beşiktaş’ın prensipte anlaştığı ve her türlü konuda anlaşmaların sağlandığı belirtiliyor. Avusturya kampını tamamlayan Beşiktaş hafta içi çalışmalarını İspanya’da sürdürecek. İspanya kampıyla beraber Beşiktaş’ta kondisyon çalışmalarına başlandı. Rosier yeni hocanın takıma çok faydalı olduğunu belirtti.

Rosier’in kararını vermesinin ardından transfer kapsamında Vitesse’den ayrılan Bozoyer ile anlaşmaya varıldığı ön plana çıkıyor. Yıldız oyuncuyla prensipte anlaşan Beşiktaş her türlü konuda Beşiktaş ile anlaşmaya varıldığı öne çıkıyor. Yıldız oyuncunun yakın bir zaman diliminde Beşiktaş’ın İspanya kampına katılması bekleniyor. Kadrosunu yeni sezon hazırlıkları kapsamında birçok yeni takviyelerle güçlendiren Beşiktaş her geçen gün yeni bir yıldızı kadrosuna katıyor. Rosier’in takımda kalması takım içinde önemli bir gelişme olarak spor yorumcuları tarafından kaydedildi. Yıldız oyuncuyla sözleşme yenileme çalışmaları da sürüyor. Rosier’in maaşında yükseltmeye gidecek olan Beşiktaş, oyuncunun motivasyonunu üst düzey performansa çekmek istediği ön plana atılan haberler arasında bulunuyor. Casino siteleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir