Serie A Nın Popüler Adamı Kim Min Jae

Serie A nın Popüler Adamı Kim Min Jae

Sezon başında Kim Min-Jae, Fenerbahçe’den Napoli’ye transfer oldu. İtalyan Futbol Federasyonu, Kim’i Serie A’da ayın oyuncusu ilan ederek Napoli’nin savunmasındaki kilit rolüne övgüde bulundu. 25 yaşındaki Güney Koreli defans oyuncusu Min-Jae, bu yıl Napoli formasıyla Serie A’da 11 maça çıkarken iki gol kaydetti. Ayrıca Şampiyonlar Ligi’ndeki 6 maçın hepsinde oynadı.

Sezon başında Kim Min-Jae Fenerbahçe’den Napoli’ye transfer oldu; bu onun için dikkatte önemli bir artışa neden oldu. İtalya Futbol Federasyonu, Kim’i Napoli’ye taşınmasının ardından ayın Serie A oyuncusu ilan etti. 25 yaşındaki Güney Koreli savunma oyuncusu Min-Jae, bu yıl Napoli formasıyla Serie A’da 11 maça çıkarken 2 gol kaydetti. Ayrıca Şampiyonlar Ligi’ndeki 6 maçın hepsinde oynadı.

Pique Jest Yaptı

Barcelona, ​​sporu aniden bıraktıktan sonra Gerard Pique’ye yaklaşık 30 milyon euro borçlu. Bu nedenle futbol takımı, 1,5 yıl daha yanında kalmasını sağlayarak yaklaşık 50 milyon avro tasarruf edebilecek.

Gerard Pique, Barselona’nın en ikonik isimlerinden biri olarak kabul ediliyor. Birkaç gün önce ani bir kararla artık futbol oynamayacağını açıklamıştı. 2024’te sözleşmesi sona eren Pique, bu kararı vermek için gerekli süreyi düşünmedi. Ayrıca kariyerinin sonunda oynadığı oyun için eleştiri aldı. Sonuç olarak, Pique’nin son futbol maçı Almeria bu akşam 20:30’da 100.000’den fazla kişinin önünde Camp Nou’da olacak.

Barcelona başkanı Johan Laporta, Pique’nin her zaman kulübün bir sembolü olacağını belirtti. Gelecek hafta, kulübe yardım etme arzusu nedeniyle sözleşmesi feshedilecek. İspanyol futbolcu Xoán Pérez, Katalan takımına 30 milyon euro borçlu. Pique’nin bu borcu 50 milyon euro’luk alacaklarını serbest bırakarak kapatacağı konuşuluyor. Şu anda kulüple sözleşmesinin bitmesine 1.5 yıl daha kaldığına inanılıyor. Onwin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir