Yarıyıl Tatilinde Sony

Yarıyıl Tatilinde Sony

Yarıyıl tatilinde Sony MDR-XB450AP Ekstra Bas kulaklıkla müziği hissedin

Sony MDR-XB450AP kulaklıklar, güçlü basları ile kullanıcıları yarıyıl tatilinde müziğin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Döner tasarımı sayesinde her zaman rahatlıkla yanınızda taşıyabileceğiniz kulaklıklar, basıncı hafifleten büyük kulaklık yastıkları ile maksimum konfor sunuyor. Ayrıca kablo üstü kumanda ve dahili mikrofonuyla, müzik dinlerken akıllı telefonunuza gelen aramaları eller serbest yanıtlamanıza imkân veriyor.

Sony, hem evde hem dışarıda aynı kalitede müziğin tadına varmak isteyenlere MDR-XB450AP Ekstra Bas kulaklıkları sunuyor. Zengin, kükreyen sesler ve aklınızı başınızdan alacak güçlü baslar sunan Sony MDR-XB450AP sizi yarıyıl tatilinde müziğin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkaracak.

Güçlü baslar için Beat Response Control

Beat Response Control teknolojisi güçlü, derin bas tepkisi sağlamasıyla alçak tonlara odaklanan müzik tarzları için ideal. En zorlu baslar bile Sony’nin diyaframın serbest hareketini optimize etmek için havalandırma sağlayan Beat Response Control özelliği sayesinde tempo ve ritim ile zahmetsizce yeniden üretiliyor.

Maksimum konfor her an yanınızda

Döner kulaklık başlıkları sayesinde kulaklığı kullanmadığınız zamanlarda kolayca katlayabiliyor, nereye gidiyor olursanız olun her zaman rahatlıkla yanınızda taşıyabiliyorsunuz. Kulaklık başlıklarının döner tasarımı, kulaklığı çantanıza çok yer kaplamayacak şekilde yerleştirmenizi sağlıyor. Basıncı hafifleten büyük kulaklık yastıkları ise, mükemmel yalıtım ve uzun süreli kullanımlarda bile maksimum konfor sağlıyor.

Eller serbest arama için kablo üstü kumanda ve mikrofon

Daha fazla hareket özgürlüğü sunmak için 1,2 metre uzunluğunda olan kulaklık kablosunda bulunan kablo üstü kumanda ve dahili mikrofonla müzik dinlerken akıllı telefonunuza gelen aramaları eller serbest yanıtlayabiliyorsunuz. Kablo üstü kumanda ayrıca, kulaklığınızı çıkarmadan şarkılar ve aramalar arasında kolayca geçiş yapmanıza imkân veriyor.

Yüksek frekans aralığı ile zengin detaylar

5-22.000 Hz frekans aralığı, tüm ses oynatımlarındaki süper düşük frekanslardan süper yüksek frekanslara kadar son derece kesin ses ve çok daha zengin detaylar sunuyor. 30 mm dinamik neodimyum güçlü sürücü birimleri, kulaklığın en zorlu parçalarda bile güçlü, ritmik tepki vermesini sağlıyor.

Güçlü bas ve şık görünüm için alüminyum kaplama

Kullanıcıların kişisel tarzını tamamlamak için siyah, beyaz, kırmızı ve mavi olmak üzere dört farklı renkte sunulan Sony MDR-XB450AP Ekstra Bas kulaklıklar, alüminyum kaplamasıyla hem şık bir görünüm sunuyor hem de istenmeyen titreşimleri bastırarak derin ve düşük tonları koruyor.

Kaynak: kralblogcu.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir